ثبت درخواست مشاوره پایان نامه و مقاله


این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Loading

شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۰۹

نگارش، پذیرش و چاپ مقاله ISI مهندسی کامپیوتر

دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری رشته کامپیوتر اغلب کسانی هستند که نیازمند نگارش، پذیرش و چاپ مقاله ISI مهندسی کامپیوتر هستند. اغلب این دانشجویان هم در زمان تحصیل و هم پس از فارغ‌التحصیلی برای ادامه تحصیل و یا به دست آوردن موقعیت تحقیقاتی در ایران و کشورهای اروپایی یا آمریکا باید رزومه پرباری داشته باشند. رزومه خوب که توجه دانشگاه‌ها و موسسات برتر را به خود جلب کند جز با داشتن مقالات ISI مرتبط فراهم نمی‌شود. نوشتن مقالات علمی به خصوص مقالات ISI در سطح بین‌المللی کار آسانی نیست و نیازمند تحقیق و پژوهش بسیار است؛ البته تحقیق و پژوهشی که کیفیت مطلوب را داشته باشد. به همین دلیل است که دانشجویان باید پیش از آغاز کار با مراحل آن به خوبی آشنا شوند تا در زمانی سریعتر و بدون اتلاف وقت پژوهش خود را انجام دهند.

موضوعات کاربردی مقاله ISI مهندسی کامپیوتر

رشته کامپیوتر در مقطع ارشد و دکتری، گرایش‌های مختلفی همچون، نرم‌افزار، هوش مصنوعی، سخت‌افزار، تجارت الکترونیک، شبکه، امنیت و … دارد. هر کدام از این شاخه‌ها نیز از موضوعات متنوع و به‌روزی تشکیل شده‌اند. بهتر است موضوع انتخابی برای نوشتن مقاله ISI نه تنها موضوع جدید و تازه‌ای در دنیا باشد بلکه مرتبط با فعالیت‌های علمی و پژوهشی پیشین فرد باشد. این کار به قدرتمندتر کردن رزومه کمک زیادی می‌کند. برای آگاهی از موضوعات جدید بهتر است سری به مقالات یکی دو سال اخیر بزنید. فراموش نکنید که رشته کامپیوتر جز رشته‌هایی به شمار می‌رود که پس از 5 سال دگرگونی و قدیمی شدن موضوعات علمی در آن امری طبیعی است. به همین دلیل نباید سراغ موضوعات 4-5 سال گذشته بروید.

استخراج مقاله ISI از پایان نامه

یکی از راه‌های متداول دانشجویان برای نگارش، پذیرش و چاپ مقاله ISI مهندسی کامپیوتر، استخراج مقاله از پایان‌نامه مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری است. دانشجویانی که زمان زیای صرف تحقیق و پژوهش برای انجام پایان نامه کامپیوتر کرده اند حالا می‌توانند در فرصتی کوتاه‌تر مقاله ISI از پایان‌نامه خود استخراج کنند. فراموش نکنید برای اینکه بتوانید مقاله قابل قبولی ارائه دهید باید پایان نامه خود را با کیفیتی مطلوب و کاملا مرتبط با موضوعات روز دنیا انجام دهید، در غیر این صورت شانس زیادی برای این کار نخواهید داشت.

نگارش مقاله ISI مهندسی کامپیوتر

پس از انتخاب موضوع جدید و کاربردی نوبت به نگارش مقاله ISI کامپیوتر می‌رسد. نوشتن مقاله ISI چارچوب مشخصی دارد که باید آن را رعایت کنید در غیر این صورت شانسی برای پذیرش مقاله نخواهید داشت. بیشتر پژوهشگران ابتدا مقاله خود را به فارسی می‌نویسند و بعد  سراغ ترجمه می‌روند. بازخوانی مقاله نوشته شوده توسط اساتید و یا دانشجویان مقاطع بالاتر کمک میکند پیش از ارسال مقاله از نظرات دیگران آگاه شوید و ایرادات احتمالی را برطرف کنید و مقاله را به حد کیفی قابل قبولی برسانید. البته فراموش نکنید بازخوانی مقاله ISI باید توسط افراد مطمئن انجام شود تا احتمال سرقت علمی وجود نداشته باشد.

نگارش پذیرش و چاپ مقاله ISI کامپیوتر

ترجمه مقاله ISI رشته کامپیوتر

برخی از پژوهشگران با تسلطی که به زبان انگلیسی دارند مقاله خود را از ابتدا به انگلیسی می‌نویسند اما عمده پژوهشگران ایرانی ترجیح میدهند نگارش مقاله به فارسی باشد و سپس به ترجمه مقاله بپردازند. زیرا در این شرایط اصلاح و بازبینی مقاله ساده‌تر و در دسترس‌تر است و امکان خطا کمتر می‌شود. پس از تکمیل اصلاحات مقاله گاهی توسط خود شخص به انگلیسی ترجمه می‌شود و گاهی توسط مترجان سطح بالا برگردان انگلیسی انجام می‌شود. به خاطر داشته باشید مترجمی که انتخاب می‌کنید باید با اصطاحات علمی و همینطور تخصصی رشته کامپیوتر آشنا باشد تا بتواند بازگردانی قابل قبولی از پژوهش علمی شما انجام دهد. از طرف دیگر، پس از ترجمه نیز بازخوانی و اصلاح موارد اشتباه احتمالی (که حاصل عدم تسلط مترجم روی موضوع شما است) از ضروریات است. البته این موضوع کاملا طبیعی است و جای نگرانی ندارد.

جستجوی ژورنال برای چاپ مقاله

انتخاب ژورنال مناسب برای چاپ مقاله اگرچه کار دشواری است اما کمک گرفتن با افراد آگاه و مشاوران کار آزموده آن را تسهیل می‌کند. اطمینان از پذیرش و چاپ مقاله اگرچه هیچ وقت تضمینی نیست اما ذهنیت ژورنال‌ها و داوران آنها از دانشگاه‌ها و اساتید مختلف و پیش‌زمینه فکری آنها تسهیلگر این راه است. به همین خاطر خوب است تحقیق کنید و بدانید اساتید و هم‌رشته‌ای های شما در کدام ژورنال‌ها مقالات خود را چاپ می کنند. با کمی پرس‌وجوی ساده چند قدم جلو می‌روید. کمک گرفتن از موسسه‌ها برای پذیرش مقاله ISI هم بسیار به شما کمک میکند. البته فراموش نکنید که نباید فریب موسسات تقلبی را که تضمین 100 درصدی را بهانه‌ای برای جلب توجه شما می‌کنند، بخورید.

پذیرش و چاپ مقاله ISI رشته کامپیوتر

پس از انجام تمامی مراحل قبل، حالا مرحله نهایی فرا می‌رسد، پس از نگارش، نوبت پذیرش و چاپ مقاله ISI مهندسی کامپیوتر در ژورنال معتبر است. هر ژورنالی مراحل مربوط به خود را دارد و باید از طریق سایت آن مرحله به مرحله اقدام کنید. اگر آشنایی با روند کار ژورنال‌ها ندارید توصیه می‌کنیم از افراد آشنا یا موسسات معتبر کمک بگیرید تا خیالتان هم بابت پرداخت ارزی و هم فرآیند کار کاملا آسوده باشد و در سریعترین زمان ممکن کار خود را به پایان برسانید.

اهمیت مقاله ISI برای پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های خارجی

می‌دانیم ارائه مقاله ISI مهندسی کامپیوتر برای ادامه تحصیل دانشجویان مقطع ارشد و دکتری این رشته، در دانشگاه‌های خارج از ایران ضروری است. تقریبا بعید است که دانشگاهی بدون داشتن مقاله اجازه تحصیل در مقطع دکتری یا پست دکتری را بدهد. البته برای مقطع کارشناسی ارشد اغلب نیازی به ارائه مقاله نیست اما اگر برای پذیرش این مقطع نیز مقاله ارائه کنید قطعا می‌توانید از دانشگاه‌های بهتری پذیرش بگیرید یا اینکه شانس شما برای دریافت بورسیه تحصیلی افزایش خواهد یافت. ضمن اینکه رزومه بهتری خواهید داشت و شانس شما برای ورود به بخش‌های تحقیقاتی و یا شرکت‌های بزرگ در بازار کار افزایش خواهد یافت.

مشارکت در چاپ مقاله ISI کامپیوتر

یکی از رشته‌های جذاب برای دانشجویان برای چاپ مقاله ISI مشارکتی کامپیوتر است. گستردگی موضوعات رشته کامپیوتر و همچنین دانشجویان و علاقه‌مندان آن، اغلب با همکاری هم تحقیقات و پژوهش‌های مورد نیاز مقاله ISI کامپیوتر را انجام می‌دهند. دانشجویان با چاپ مقاله مشارکتی عمران نه تنها با همکاری هم زمان انجام تحقیق را کوتاه می‌کنند بلکه بر کیفیت آن نیز می‌افزایند.

از طرف دیگر چاپ مقاله ISI مشارکتی مهندسی کامپیوتر به دانشجویان علاقه‌مند به چاپ مقاله، کمک می‌کند تا به هزینه‌ای کمتر اقدام به پذیرش مقاله کنند. حتما می‌دانید که نگارش، پذیرش و چاپ مقاله ISI کامپیوتر هزینه‌های زیادی دارد. با چاپ مشارکتی مقاله کامپیوتر، تمامی هزینه‌ها بین اعضای گروه تقسیم می‌شود و هرکدام سهم کمتری می‌پردازند.

بیشتر بخوانید: مشارکت در چاپ مقاله ISI

مشاوره نگارش، پذیرش و چاپ مقاله ISI

موسسه تهران‌آموز با سال‌ها تجربه در زمینه مشاوره نگارش، پذیرش و چاپ مقاله ISI کامپیوتر، توانایی خود را در کمک به دانشجویان و هموار کردن مسیر آنان ثابت کرده است. محققان و پژوهشگران برتر از سراسر ایران و به خصوص دانشگاه‌های معتبر در این موسسه، به کمک دانشجویان کامپیوتر می‌آیند تا آنها به‌راحتی به توانند مقاله‌های خود را در برترین ژورنال‌های جهان چاپ کنند. موسسه تهران آموز با کمک اساتید دانشگاهی و آگاهی کامل از قوانین نشریات و ژورنال‌های برتر می‌تواند فرآیند ارائه مقالات علمی دانشجویان را تسریع کند. برای آگاهی از خدمات مجموعه فرم درخواست را پر کنید و منتظر تماسان همکاران مجموعه تهران‌آموز باشید تا با خیالی آسوده به چاپ مقاله ISI کامپیوتر بپردازید.

بیشتر بخوانید:

اهمیت داشتن مقاله برای مهاجرت تحصیلی
برچسب‌ها:
پیمایش به بالا