ثبت درخواست مشاوره پایان نامه و مقاله


این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Loading

چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۳۱

دپارتمان زبان انگلیسی

می توان با قاطعیت بیان کرد که تسلط بر زبان انگلیسی در مقطع فعلی مهمترین بخش در ارتقای تحصیلی، آموزشی، پژوهشی، کاری و … است. مزایای تسلط بر زبان انگلیسی به شرح زیر خواهد بود:

 • توانایی برای مکاتبات اداری با دانشگاه ها و اساتید معتبر جهان برای اخذ پذیرش در مسیر مهاجرت تحصیلی
 • نیاز به دانستن زبان انگلیسی برای نگارش مقاله، پروژه
 • نیاز به نوشتن توصیه نامه، انگیزه نامه، رزومه و … برای دانشجویان متقاضی اخذ پذیرش
 • نیاز به شرکت در آزمون زبان به عنوان پیش نیاز شروع دوره ی دکترای تخصصی
 • ارتقای شغلی بدلیل دو زبانه بودن
 • ارتباط گرفتن و انجام مکاتبات با موسسات، شرکت ها و دانشگاه های خارجی
 • نیاز به داشتن یک مدرک زبان از آزمون های معتبری همچون IELTS، TOEFL برای مهاجرت های تحصیلی، کاری و … .
 • پیشرفت شخصی بدلیل وصل بودن به جهانی از اطلاعات و دانش که در وهله ی اول به زبان انگلیسی ارائه می گردد.
 • و …

تمامی کارشناسان و مدرسان دپارتمان زبان انگلیسی موسسه ی تهران آموز دارای تسلط کامل به زبان انگلیسی می باشند و همگی دارای حداقل یکی از مدارک بین المللی CELTA و یا TESOL می باشند که مورد تایید بزرگترین موسسات و انتشارات زبان انگلیسی دنیا از جمله ETS، Cambridge university، Oxford university، موسسه ی علوم و ادبیات بریتانیا و … است. همچنین تمامی اساتید این بخش دارای نمره ی بالا در یکی از آزمون های استاندارد IELTS و TOEFL می باشند. خدماتی که در این دپارتمان ارائه می شود به شرح زیر خواهد بود:

مشاوره و برگزاری دوره های آمادگی آزمون TOEFL

آزمون TOEFL یکی از دو آزمون مرجع، استاندارد و بسیار معتبر زبان انگلیسی محسوب می شود که در بیش از 4500 مرکز آزمون در 165 کشور جهان توسط موسسه ی ETS برگزار می شود.

مهمترین و رایج ترین مدل این آزمون IBT یا (Internet-Based test) است که بصورت اینترنتی برگزار می شود. آزمون تافل در ایران نیز برگزار می شود. آزمون تافل برای اکثر دانشگاه های کانادا و آمریکا آزمون شاخص است و مدرک آزمون تافل مد نظر است. هرچند که باید قبل از اقدام به طی کردن مراحل پذیرش از نوع آزمونی که دانشگاه مقصد مد نظر دارد با خبر بشوید. ولی بطور عمومی می توان گفت که آزمون تافل در بیشتر دانشگاه های این دو کشور و برخی کشور های دیگر آزمون اصلی در نظر گرفته می شود

مشاوره و برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS

آزمون آیلتس یکی از دو آزمون معتبر و جامع زبان انگلیسی در دنیا می باشد که توسط سه موسسه ی زیر تدوین شده است:

 • British Council
 • IDP Education
 • Cambridge English Language Assessment

حدود 1200 مرکز در بیش از 140 کشور این آزمون را برگزار می کنند. آزمون آیلتس در ایران نیز برگزار می شود. فقط در سال 2017 چیزی حدود بیش از 3 میلیون نفر در این آزمون شرکت کرده اند. بیش از 10000 موسسه آموزشی در 140 کشور دنیا این آزمون را به رسمیت میشناسند. دو کشور اصلی که آزمون آیلتس بصورت رایج آزمون اول هستند انگلیس و استرالیا می باشند. البته این مطلب کاملا بصورت نسبی است و هر دو آزمون آیلتس و تافل در تمامی کشورها معتبر شناخته شده و حتی از دید این کشور ها قابلیت معادلسازی با یکدیگر را دارند. آزمون آیلتس در دو نوع عمومی و آکادمیک برگزار می شود که نوع آکادمیک آن بیشتر برای اخذ پذیرش از دانشگاه ها و موسسات آموزشی می باشد.

مشاوره و برگزاری دوره های آمادگی آزمون PTE

آزمون PTE که مخفف Pearson Test of English است توسط موسسه ی Pearson PLC group در سه فرمت عمومی، آکادمیک و برای جوانان برگزار می شود. این آزمون توسط 6000 ارگان در سراسر دنیا معتبر شناخته می شود. بدلیل سخت شدن آزمون آیلتس بخصوص در برخی از مهارت ها همانند writing، کسب نمره ی عالی در آزمون آیلتس اندکی سخت شده است. آزمون PTE جایگزین بسیار مناسبی برای آزمون آیلتس در برخی از کشور ها از جمله استرالیا می باشد. زیرا با صرفه زمان و انرژی یکسان امکان کسب نمره های بالاتری در آزمون PTE بجای آزمون آیلتس وجود دارد. از این رو افرادی که قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل در استرالیا را دارند، این آزمون را جایگزین آزمون ایلتس می کنند.

موسسه ی تهران آموز با داشتن تیمی از مدرسان قوی در آزمون PTE، اقدام به برگزاری دوره های رایگان آشنایی با PTE و کلاس های آمادگی آزمون PTE می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این آزمون می توانید با ما تماس بگیرید و قسمت آموزش های رایگان در وبسایت موسسه را بررسی کنید.

مشاوره و برگزاری دوره های آمادگی آزمون GRE

آزمون GRE که مخفف Graduate Record Examination است یکی از آزمون های مهمی است که برای سطوح آکادمیک و پژوهشی مد نظر قرار می گیرد. آزمون GRE در کنار آزمون تافل یا آیلتس برای اخذ پذیرش در کشور های مختلفی مد نظر قرار می گیرد. اکثر دانشگاه های آمریکا و کانادا نمره ی آزمون GRE را از دانشجویان و پژوهشگرانی که می خواند برای تحصیل به این کشور ها بروند درخواست می کنند. برخلاف تصور عمومی آزمون GRE بیشتر یک آزمون به زبان انگلیسی است تا یک آزمون زبان انگلیسی. این آزمون از دو بخش Quantitative و Verbal تشکیل می شود. قسمت Quantitative بیشتر به مهارت های تحلیلی و ریاضی شما بر می گردد. به نوعی سوالات این بخش سوالات تحلیلی و ریاضی به زبان انگلیسی هستند. در بخش Verbal یک آزمون زبان انگلیسی را شاهد هستیم. برای همین تعبیر درست تر این است که آزمون GRE یک آزمون به زبان انگلیسی است و نه یک آزمون زبان انگلیسی همانند آیلتس یا تافل.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این آزمون می توانید با ما تماس بگیرید و قسمت آموزش های رایگان در وبسایت موسسه را بررسی کنید.

دوره های عمومی آموزش زبان انگلیسی

در موسسه ی تهران آموز، این دوره ها برای افزایش سطح زبان انگلیسی دانش پژوهان در مهارت های 4 گانه ی مکالمه (Speaking)، نوشتاری (Writing)، شنیداری (Listening) و خواندن (Speaking) با تکیه ی ویژه بر مهارت مکالمه ارائه می شود. مدرسان این دوره ها همگی دارای مدارک بین المللی معتبر TESOLو CELTA بوده و دارای نمره های خوب و عالی در آزمون های آیلتس (نمره بین 7.5 تا 9) و تافل (100 تا 120) می باشند. موسسه ی تهران آموز این تضمین را می دهد که با شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی این موسسه و اجرای دقیق برنامه های مشاور آموزش زبان موسسه روند رو به رشد محسوسی (افزایش حداقل بیش از 50 درصد نمره در آزمون های استاندارد زبان) در سطح توانایی های زبانی دانش پژوهان عزیز حاصل شود.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این آزمون، بررسی رزومه ی مدرسان زبان این موسسه و بررسی شرایط دوره ها می توانید با ما تماس بگیرید و قسمت آموزش های رایگان در وبسایت موسسه را بررسی کنید.

Language_Department.JPG

 

پیمایش به بالا