آشنایی با رشته ها

موسیقی

شنبه 6 بهمن 1397 / 945

موسیقی

دانشجو در رشته ی موسیقی با استفاده های مختلف موسیقی آشنا می شود و آنها را تجزیه و تحلیل و بررسی می کند تا متوجه شود که یک اثر موسیقی در طول زمان با توجه به سنت های قدیمی چگونه شکل گرفته است. هدف این رشته توجه به خواندن و گوش دادن و اجرا و نوشتن موسیقی است. رشته ی موسیقی شامل گرایش های مختلفی است. این گرایش ها شامل:

آهنگسازی(Composing)
هدف این رشته ساختن آهنگ با نت هایی است که نوازندگان ایجاد می کنند. دانشجو در این رشته با روش های هماهنگی، کنتراست، تونال و غیر تونال، ابزارها آشنا می شود. همچنین ادبیات موسیقی را دانشجو مورد بررسی قرار می دهد و سبک های موسیقی را می شناسد. فارغ التحصیل در این رشته می تواند در زمینه های آهنگ سازی، تنظیم، ترانه سرایی، رهبر ارکستر، تدوین و ترکیب موسیقی فعالیت کند.
نوازندگي موسيقي ايرانی (Iranian music performance)
نوازندگي موسيقي جهانی (World music performance)
موسيقي شناسی (Musicology)
دانشجو بر روی زمینه های تاریخی و فرهنگی موسیقی تمرکز دارد . سعی دارد نظریه ها و جنبش های زیبایی شناسی را مورد مطالعه قرار دهد تا بدین گونه بر قسمت انسان شناسی فرهنگ و تاثیر موسیقی بر آن تمرکز کند. فارغ التحصیل در این رشته می تواند در زمینه های مسیقی دان، معلم، تکنسین صدا و پخش فعالیت نماید.

نرم افزارهای رشته موسیقی

موضوع های پیشنهادی پایان نامه کارشناسی ارشد در رشته موسیقی

مطالب آموزشی رایگان در رشته موسیقی

در کوتاهترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.

 
 
 

برچسب ها

خبرنامه تهران آموز


اولین نفری باشید که از جدیدترین اخبار ما مطلع می شوید.

ارتباط با ما


  • 02136616695
  • 02136616690
  • 09359310399
  • info@tehrantrainer.com

تمامی کالاها و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

قوانین و مقررات

Copyright © Tehran Trainer Institute