آشنایی با رشته ها

مدیریت دولتی

چهارشنبه 12 تیر 1398 / 1148

آشنایی با رشته ی مدیریت دولتی

مدیریت دولتی یا اداره امور عمومی شاخه ای از رشته ی مدیریت می باشد که هدف آن چگونگی به کار گیری علوم اداری میباشد. علوم اداری یعنی کلیه ی امور حسابداری، حسابرسی، مالی، اداری و کارگزینی، منابع انسانی، خدمات، برنامه ریزی، پشتیبانی و رفاه، بیمه، مالیات و بودجه می باشد. دانشجو در این رشته باید بتواند کارمندان را برای انجام امور آماده کند. این رشته به توسعه و تصمیم گیری های حکومتی هم تاثیر می گذارد.

دانشجو در این رشته باید بتواند مهارت های عمومی و مدیریتی خود را ارتقاء دهد و مسائل را با توجه به مهارت ها  و خلاقیت ها و ارتباطات خود حل کند. زمینه هایی که دانشجو باید در مورد آنها مهارت کسب کند عبارت اند از: سیاست و مدیریت، بودجه و مالیه ی عمومی، ایالت ها و محلات، بحران و حوادث اضطراری، پیشرفت و تسوعه ی همکاری های بین المللی، چگونگی مدیریت سازمان های دولتی و غیر انتفاعی،

فارغ التحصیل در این رشته می تواند در زمینه های امور اداری و مالی، سازمان های دولتی، برنامه ریزی و خدمات، منابع انسانی، تحلی لگر بودجه، مدیریت بیمارستان ها و مراکز بهداشتی، بانکداری، مالیه ی عمومی، سازمان های فدرال، انجمن های ملی، پژوهشگر، مشاور در شرکت، گروه های منافع عمومی فعالیت کند.

برنامه ی درسی و سرفصل های رشته ی مدیریت دولتی

موضوعات پیشنهادی پایان نامه کارشناسی ارشد در رشته ی مدیریت دولتی

برای دریافت موضوعات جدید تر و مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید.

در کوتاهترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.

 
 
 

برچسب ها

خبرنامه تهران آموز


اولین نفری باشید که از جدیدترین اخبار ما مطلع می شوید.

ارتباط با ما


  • 02136616695
  • 02136616690
  • 09359310399
  • info@tehrantrainer.com

تمامی کالاها و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

قوانین و مقررات

Copyright © Tehran Trainer Institute