آشنایی با رشته ها

مدیریت بازرگانی

چهارشنبه 12 تیر 1398 / 690

آشنایی با رشته ی مدیریت بازرگانی

مدیریت بازرگانی در مورد چگونگی کنترل سرمایه، هزینه، سود و استفاده ی بهینه از امکاناتی که موجود می باشد، است. هدف دیگر در این رشته بازاریابی می باشد که در جامعه ی امروزه بسیار مورد توجه می باشد. این مقوله امروزه در شرکت ها هزینه های زیادی را به خود اختصاص می دهد. از این رو بسیار مهم می باشد.

دانشجو در این رشته در مورد وظایف اصلی سازمان های بازرگانی، چگونگی مدیریت، جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوطه اطلاعات کسب می کند. او باید بتواند با استفاده از این تئوری ها و تکنیک های مدیریت مشکلات پیش رو در زمینه ی بازرگانی را حل کند.

پیدایش این رشته را می توان در زمان مکتب کلاسیک به وسیله ی "تیلور" دانست. این گرایش از قدیمی ترین گرایش های مدیریت در ایران می باشد.

این رشته دارای گرایش های مختلفی چون بازاریابی بین المللی، تحول سازمانی، بازاریابی سیاستگذاری، بیمه، مالی، بازرگانی بین الملل می باشد.

فارغ التحصیل در این رشته می تواند در زمینه های تدارکات، امور مالی، اداره ی امور کارگزینی، بازاریابی، فروش، خدمات مشتریان، کار آفرینی، استارت آپ ها و ... فعالیت نماید.

برنامه ی درسی و سرفصل های رشته ی مدیریت بازرگانی

موضوعات پیشنهادی پایان نامه کارشناسی ارشد در رشته ی مدیریت بازرگانی

برای دریافت موضوعات جدید تر و مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید.

در کوتاهترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.

 
 
 

برچسب ها

خبرنامه تهران آموز


اولین نفری باشید که از جدیدترین اخبار ما مطلع می شوید.

ارتباط با ما


  • 02136616695
  • 02136616690
  • info@tehrantrainer.com

تمامی کالاها و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

قوانین و مقررات

Copyright © Tehran Trainer Institute