آشنایی با رشته ها

حقوق بین الملل

چهارشنبه 12 تیر 1398 / 831

آشنایی با گرایش حقوق بین الملل در مقطع ارشد

رشته ی حقوق بین الملل  در مورد مجموعه اصول و قوانینی است که در مورد جامعه ی بین الملل و تابعان فعال حقوق بین الملل یعنی دولت ها و سازمان های بین المللی مخصوصا در مورد حوزه های صلح و امنیت، اقتصاد، فرهنگ و امنیت می باشد. این رشته را می توان با رشته ی روابط بین الملل در در علوم سیاسی تقریبا هم سو دانست.

با توجه به گسترش روابط در عرصه های بین الملل در دنیای امروزه این رشته بسیار مهم شده است. هر روزه اطلاعات زیادی از طریق رسانه های جمعی به گوش عموم مردم می رسد. این اطلاعات شمال انواع کارهای تخصصی در موسسه ای یونسکو، یونیسف، صلح و امنیت، انرژی اتمی، موافقت نامه ها و توافق نامه های بین المللی ، اطلاعات جنگ های داخلی و.... می باشد. دانشجو باید بتواند تمامی این اطلاعات را خوانده و آن ها را درک و تحلیل درست کند.

بهتر است که دانشجو به یکی از زبان های خارجه مسلط باشد تا راحت تر بتواند در این رشته فعالیت نماید.

فارغ التحصیل در این رشته می تواند در زمینه های قضاوت وکالت، سردفتری، مشاور حقوقی و کارشناس حقوقی، مدرس، وزارت امور خارجه، دفاتر امور بین الملل، وزارت خانه ها و ادارات مربوط به امور خارجه فعالیت نماید.

برنامه ی درسی و سرفصل های گرایش حقوق بین الملل در مقطع ارشد

موضوعات پیشنهادی پایان نامه کارشناسی ارشد در گرایش حقوق بین الملل در مقطع ارشد

برای دریافت موضوعات جدید تر و مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید.

در کوتاهترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.

 
 
 

برچسب ها

خبرنامه تهران آموز


اولین نفری باشید که از جدیدترین اخبار ما مطلع می شوید.

ارتباط با ما


  • 02136616695
  • 02136616690
  • 09359310399
  • info@tehrantrainer.com

تمامی کالاها و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

قوانین و مقررات

Copyright © Tehran Trainer Institute