ثبت درخواست مشاوره پایان نامه و مقاله


این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۰۹

تایپوگرافی فارسی

تیتر ۲ – مسیر شغلی در ابر آروان

تیتر ۳ – ساختار بازوبندی

تیتر ۴ – ابر آروان چه کاری انجام می‌دهد؟

متن عادی: ما در ابر آروان همه‌ی تلاش خود را به‌کار می‌گیریم تا برای هر آروانی فرصت رشد برابری را فراهم سازیم. ترسیم مسیر شغلی و تشریح بازوبندهایی که روش‌های عبور از این مسیر را فراهم می‌کند، می‌تواند گام‌های موثری که هر فرد برای رسیدن به اهدافش در نظر گرفته است، را روشن سازد.

متن بولد: برای آگاهی بیش‌تر در این زمینه لازم است در ابتدا با دو زیربنای اصلی ساختار فرهنگی ابر آروان آشنا شویم: پذیرش مسوولیت و توزیع قدرت. توزیع قدرت به این معنا که یک فرد به‌جای همه و برای همه تصمیم نگیرد و هر کس در چارچوب قوانین، قدرت تصمیم‌گیری و انتخاب را در حوزه‌ی مربوط به خود داشته باشد.

متن ایتالیک : ایده‌ی ابتدایی بازوبندهای پهلوانی در سال ۹۵، همراه با فرمول حقوق شفاف شکل گرفت و هر سال تلاش کردیم تا این مسیر را بهبود دهیم. در این زمینه با نمونه‌های زیادی در سازمان‌ها و استارت‌آپ‌ها روبه‌رو شدیم که برخی از آن‌ها به کمک‌مان آمد. بر این اساس و با توجه به زیربنای فکری و اصول بنیادی‌مان، ما مسیر شغلی آروان را بر پایه‌ی ساختار بازوبند شغلی تعریف کردیم.

نقل قول: با توجه به ساختار آروان این بازوبند، بارزترین نشانه‌ی رشد، پارامتر اصلی تاثیرگذاری در تصمیم‌گیری‌ها، مهم‌ترین عامل تعیین حقوق و توزیع ۵درصد از فروش فصلی ابر آروان است. بنابر این، هر تغییر یا اصلاحی روی ساختار آن با وسواس بسیاری انجام می‌شود و طراحی جدول کسوت نیز در همین راستاست.

جدول کسوت شامل شایستگی‌های تخصصی (در چهار بُعد دانش، گستردگی، یادگیری و توزیع) و شایستگی‌های عمومی است. ما در هر کسوت، میزان شایستگی مورد انتظارمان را مشخص کرده‌ایم.
از کسوت خاسته به بعد هر کسوت شامل سه مرحله میشود، که ویژگی‌های خاص خود را دارد و نحوه‌ی تشخیص آن به‌شکل زیر است:

لیست عددی

  1. آروان
  2. ابری
  3. زیرساخت

لیست بدون نظم

  • آروان
  • ابری
  • زیرساخت
اسکرول به بالا